אנחנו יכולים לעזור לך במגוון שירותים

יצירת חללים אסתטיים, נוחים ועם עיצוב על זמני
זו התשוקה שלי ואני עובדת עם בעלי המקצוע המובילים
בכל תחום להשגת התוצאה

  • עיצוב פנים לדירות/בתים בשיפוץ או בנייה חדשה
  • עיצוב פנים לדירות להשקעה
  • ייעוץ בעיצוב פנים
  • עיצוב לחדרים בודדים
אני להוטה לעצב עבור לקוחותיי פתרונות רעננים וייחודיים תוך הבנה והתייחסות לכל פרוייקט כמסע ייחודי מבחינת הדרישות והאתגרים שלו. אני מאמינה שהצלחת פרוייקט תלוייה בתקשורת פתוחה מהיום הראשון וכל צעד נעשה בתאום עם הלקוח.
בכל פרוייקט אני משכללת את אורח החיים, הרצונות והצרכים האישיים של לקוחותיי תוך תרגום הטעם האישי והשאיפות ליצירת עיצוב מושלם.

קונספט ראשוני

בשלב הראשוני אני עובדת בצמוד עם הלקוחות להכנת תקציר המסכם את השאיפות והרצונות של הלקוח, הגדרת הייעוד של הבית, סגנון החיים, סגנון האישי וחלומות תוך התייחסות להיקף הפרוייקט והתקציב.
אני מייצרת ומציגה ללקוח אופציות לתכנון החלל וקונספט ראשוני עם בחירות של גמרים, ריהוט ותאורה, להמחשה. הרצון שלי כמעצבת הוא לחפש את הפתרונות הבלתי צפויים, הייחודיים והמותאמים אישית. המטרה של שלב זה היא לפתח את הדרישות העיצוביות והפונקציונאליות עבור הבית העתידי של לקוחותיי בדרך מעוררת השראה ומאתגרת עבורם.

עיצוב

ברגע שאושר הקונספט הראשוני, הרעיונות מתורגמים לשפה עיצובית ייחודית ומפורטת. אני מכינה מצגת עם התכנון המרחבי , פלטת צבעים נבחרת, ריהוט ודוגמאות לגמרים לכל חלל.

מתכנון למציאות

זהו השלב בו התכנון העיצובי מקבל צורה והופך למציאות. אני חוברת ליועצים בתחומים שונים – מהנדסים, מיזוג, אודיו ועוד ומשלבת את דרישותיהם ומוודאת שהעיצוב מבוצע לפי התוכנית.
אני מסייעת ללקוחותיי להבין ולנווט בין הדרישות הפרקטיות, אסתטיות, ושאלות שעולות תוך כדי העבודה ודואגת לתקשורת פתוחה, יציבות מבחינת התנהלות הפרוייקט ויעילות, כאשר הלקוח הוא מקבל ההחלטה הראשוני והעיקרי. אני עורכת ביקורים בשטח לוודא שהתוכנית העיצובית מתבצעת בצורה מדוייקת ע”י אנשי המקצוע השונים.
זהו השלב בו נעשות הבחירות הסופיות והרכישות.
אני מנהלת כל אספקט בתהליך ומאפשרת לך להנות ממסע מהנה, רגוע ומעשיר.

Creating beautiful, comfortable & timeless interiors is my passion.
Let me make your dream home a reality!

Close Menu