הכר את המעצבת

מחלום למציאות

אלונה אורלאן

קונטור דיזיין סטודיו הוקם ע”י אלונה אורלאן בוגרת לימודי עיצוב פנים של הטכניון ובעלת תואר שני בשיווק. התשוקה לעיצוב החלה בגיל צעיר כאשר נחשפה למגוון סצינות תרבותיות, לאמנות בעץ וליצירה של פתרונות בהתאמה אישית בנגריית אביה.
נסיונה העשיר בשיווק בישראל ובחו”ל חיזק את כישוריה בזיהוי צרכי הלקוח ותרגום הDNA והשאיפות שלו לשפה ויזואלית. אלונה היא מעצבת אשר עבודותיה מתאפיינות בהתייחסות לפרטים ברמה הגבוהה ביותר תוך דגש על ביטוי יצירתי ואסטתי.
עבודותיה מתפרשות על פני מספר סגנונות והעיצוב הינו על-זמני, רענן, אלגנטי ומזמין כאשר את ההשראה היא שואבת מנסיעותיה בעולם, התשוקה לאמנות, היסטוריה ואדריכלות.
השילוב של אלמנטים אלו מאפשרים לה לייצור חללים עם נוכחות שמאופיינים בשכבות של אלמנטיים קלאסיים עם ניחוח מודרני וגלובלי בהם העין מאותגרת כל הזמן. החוש האסתטי המפותח של אלונה מונע מהחיפוש התמידי שלה לאתגרים חדשים והרצון למתוח את הגבולות מעבר לציפיות.

מענה לצרכים והחלומות

תפקודי כמעצבת פנים הינו הרבה מעבר ליצירת חומרים יפים ואסתטיים.  אני רואה רואה בעיצוב פנים מדע של החושים שיש לו השפעה גדולה על חיינו. הבית הינו השתקפות שלנו וצריך להכיל את הצרכים הפיזיים והנפשיים שלנו. אני יוצרת חללים שמעצימים את השוהים בהם, מעוררי השראה ומאפשרים לשוהים בהם לחיות בהרמוניה תוך אריגה של סגנון החיים בעיצוב. בצעירותי היה לי קשה למצוא את זה בביתי ולאורך השנים ראיתי את ההשפעה העצומה של חלל על מצב הרוח שלנו, הפרודוקטיביות והיצירתיות.
הניסיון והלימודים בעולם השיווק משרתים אותי כעת כעת גם בעולם העיצוב בהבנה והגדרת הצרכים והתשוקות של לקוחותיי ובהעמקה מה באמת הם רוצים לחוות בביתם. אני אוהבת לשמח אנשים ולראות את האושר של לקוח זה תענוג צרוף ואישור שעשית משהו נהדר עבורם שישפיע עליהם וישרת אותם לשנים רבות.

חווית שירות מעבר לציפיות

אני מחוייבת לספק עיצוב בהתאמה אישית אשר מעשיר כל חלל באמצעות שירות, מקצועי ויצירתי הן למגזר הפרטי והן לעסקי. אני מספקת לכל לקוח קונספט עיצובי, פונקציונאלי וייחודי אשר משקף את הסטייל האישי והאישיות שלו. אני אוהבת אנשים ושמחה לגלות וללמוד את הייחוד וההבדלים ביניהם מהסיפורים האישיים שלהם. אני לא רק מספקת את הרצונות האישיים של כל לקוח בכל פרוייקט אלא שואפת לעלות על ציפיותיהם. היעד חשוב אך גם המסע ואני יכולה להבטיח לכם שהמסע איתי יהיה מהנה ומספק.

תהליך מהנה ומספק

אני מאמינה שבית צריך להיות מקום שמעודד, מהנה ואמור לספק לך תפאורה לפרוח ולכן הפתרונות העיצובים שלי הם עם אלמנטיים קלאסיים ומודרניים אישיים הייחודיים ללקוח.
 ההגדרה שלי לעיצוב טוב היא לא רק מבחינת הקונספט העיצובי אלא שהתהליך כולו צריך להיות מהנה ומתגמל.
אני אוהבת להכיר את הלקוחות שלי, הם הופכים לחברים!
אם את/ה קונה את ביתך הראשון או השני, או עובר למשרדים חדשים, אני אשמח ללכת איתך במסע הזה.

Creating beautiful, comfortable & timeless interiors is my passion.
Let me make your dream home a reality!

Close Menu